Warszawa oferuje wiele miejsc, gdzie mogą popływać i ci młodsi i ci starsi. Co jednak gdy pływać jeszcze nie umiemy? Wtedy wybór basenu okazuje się już nie być taki prosty. Chcemy bowiem aby nas i nasze dzieci uczył wyspecjalizowany instruktor. Słusznie! Nauka pływania ma nam dać satysfakcję i poczucie bezpieczeństwa.

Basen Praga Południe

Jeśli chodzi o tę część Warszawy, to śmiało możemy polecić Basen Wodnik i Basen Szuwarek. Odbywają się na nich zajęcia PAAR dla dorosłych i dzieci. Instruktorzy mają doświadczenie i na bieżąco uaktualnianą wiedzę i swoje kompetencje w zakresie nauki pływania. Nie wystarczy bowiem znać tylko techniki pływania, ale i umiejętnie je przekazywać.

Nauka pływania Wodnik – Instruktorzy którzy potrafią zaangażować

Zapytacie jak zaangażować kogoś do nauki pływania? Inaczej dzieci i inaczej dorosłych. U dzieci z całą pewnością istotny będzie element zabawy, natomiast u dorosłych brak monotonii oraz urozmaicone zajęcia. W obu przypadkach zaangażowanie i oddanie instruktora na pewno będzie także czynnikiem pożądanym.

Nauka pływania Szuwarek – zajęcia indywidualne czy zajęcia grupowe

Pływalnia ta oferuje tak jedną, jak i drugą formę zajęć. Tym samym to od nas zależy, gdzie zapiszemy siebie i swoje maluchy. Gdy nie wiemy, które zajęcia nam bardziej będą odpowiadać, możemy śmiało popróbować jednych i drugich, a w razie potrzeby zapytać także instruktora PAAR o radę.

Nauka pływania Praga południe

Podsumowując, nauka pływania jest dobra dla każdego. Zajęcia są tak skonstruowane, żeby zadowolić  indywidualistów, jak i tych lubiących sporty grupowe. My ze swojej strony gwarantujemy, że nasi instruktorzy sprawią, że pokochacie pływanie. Zapraszamy!

Basen Wodnik

godziny otwarcia:

pon. – pt.: 6.00 – 22.00

sob. – niedz.:  7.00 – 22.00

Basen Szuwarek

godziny otwarcia:

pon. – pt.: 6.00 – 22.00

sob. – niedz.:  7.00 – 22.00