Basen Śródmieście

Basen Śródmieście

Basen Warszawa – endorfiny i zabawa

Dużo dobrego mówi się o prozdrowotnych aspektach pływania: wzmocnieniu odporności, korekcie wad postawy, wzmocnieniu układu oddechowego i krwionośnego. Wszystko to prawda, ale poza tym basen to też duża dawka rozrywki i potężny zastrzyk endorfin!

Nauka pływania dla dzieci

Najłatwiejszym sposobem zaangażowania dzieci do aktywności jest zabawa. Nasi instruktorzy PAAR wiedzą jak połączyć naukę właśnie z zabawą. Dzieci z zajęć mają wychodzić nie tylko sprawniejsze, ale i szczęśliwe. Dzięki temu będą na zajęcia przychodziły z ochotą i dużo więcej z samej nauki czerpały.

Nauka pływania dla dorosłych

Zabawa jest potrzeba nie tylko naszym podopiecznym, ale i nam samym. Niestety na co dzień nie zawsze nam się udaje uciec od stresu. Dlatego tak istotne jest, aby dać tak ciału, jak i naszemu umysłowi trochę wytchnienia. Nie trzeba do tego długich wakacji, wystarczy znaleźć godzinę lub dwie w tygodniu, by pójść na basen i zapisać się na naukę pływania dla dorosłych z PAAR. Nasze ciało dzięki temu się rozluźni, a umysł zapomni o problemach dnia codziennego.

Basen Śródmieście – Nauka pływania Grzybowska

Mieszkańcy Warszawy wiedzą jak duże jest to miasto. Czasami by przebić się z jednego końca na drugi potrzeba wiele czasu. Dla mieszkańców Śródmieścia proponujemy basen na ulicy Grzybowskiej. Do Śródmieścia jest także zwykle dobry dostęp z każdej dzielnicy Warszawy, więc usytuowanie w Centrum może odpowiadać każdemu z Was.

Basen Grzybowska

Rozpoczynając przygodę z pływaniem, nie idźmy na pierwsze lepsze zajęcia, ale wybierzmy właśnie basen na ulicy Grzybowskiej, gdzie jest zapewniony wysoki poziom kadry instruktorskiej dbającej o nasz rozwój i bezpieczeństwo.

Basen Grzybowska

godziny otwarcia:

pon. – pt.: 6.30 – 21.30

sob. – niedz.:  7.30 – 19.00