Basen Delfin – nauka pływania dla dzieci

Dla naszych maluchów sport jest jednym z najbardziej istotnych elementów, wpływających na ich rozwój. Dlaczego zatem basen, a nie np. piłka nożna? To dlatego, że pływanie jest sportem ogólnorozwojowym, tak więc wpływa praktycznie na cały organizm naszego małego szczęścia: hartuje go, zapobiega wadom postawy, wzmacnia układ oddechowy, wspomaga układ krążenia, uaktywnia cały aparat ruchowy, równomiernie go rozwijając.

Basen Foka – nauka pływania dla dorosłych

Myślisz, że jesteś już za stary na pływanie, że delfin, kraul czy inny styl już jest poza Twoim zasięgiem? Nic bardziej mylnego! W pływaniu najwspanialsze jest to, że jest to sport, który można zacząć trenować w każdym wieku! Nie dość, że jest to dyscyplina najmniej kontuzyjna, to jeszcze wspaniale wpłynie na całe nasze ciało i psychikę.

Basen Nowa Fala czyli nowy zastrzyk energii dla całej rodziny

Nie pozwólmy, by nasze dzieci przyrosły do biurek z komputerami, a my do sof przed telewizorami. Wyjście na basen okaże się dużo lepszą inwestycją w zdrowie wszystkich. Po męczącym dniu w przedszkolu, ciężkim dniu w szkole i stresujących kilku godzinach w pracy godzina spędzona na nauce pływania dostarczy naszym ciałom niezbędnych do szczęścia endorfin, a nasze ciało zmęczone po wielogodzinnym siedzeniu w jednej pozycji będzie na pewno nam wdzięczne za dawkę ruchu.

Nauka pływania Wola– basen dla dzieci

Najlepszą zachętą do podejmowania nowych wyzwań są często dla rodziców ich dzieci. Stwórzmy więc z nich małych pływaków, a może zobaczywszy, ile im to sprawia radości, zechcemy z nimi dzielić pasję do pływania. Zachęcamy do spróbowania!

Basen Foka

godziny otwarcia:
pon. – pt.: 6.00 – 22.00
sob. – niedz.: 8.00 – 22.00

Basen Delfin

godziny otwarcia:
pon. – pt.: 7.00 – 22.00
sob. – niedz.: 8.00 – 22.00

Basen Nowa Fala

godziny otwarcia:
pon. – pt.: 7.00 – 22.00
sob. – niedz.: 8.00 – 22.00