Sport to naprawdę zdrowie!

Sport to zdrowie. To nie wyświechtany frazes, tylko sama prawda. Dla naszych ciał ruch jest czymś absolutnie naturalnym, dlatego krzywdzimy je, siedząc całymi dniami za biurkami, szkolnymi ławami, czy leżąc przed telewizorem. Ruch jest szczególnie ważny dla naszych maleństw. Dlatego tak ważnym staje się, aby zapewnić i im i sobie dawkę ruchu. Nauka pływania będzie tu najlepszym rozwiązaniem!

Basen Żoliborz i Basen Polonia

Zdajemy sobie sprawę, że w zabieganym współczesnym świecie ciężko o wolną chwil. Szanując więc Wasz czas, nie chcemy, abyście przemierzali całą Warszawę w poszukiwaniu idealnej szkoły pływania z idealnym instruktorem. Z myślą o tym PAAR organizujemy zajęcia w różnych częściach miasta, tak aby każdy znalazł basen, jak najbliżej. Jeśli chodzi o Żoliborz tutaj mamy Basen Żoliborz – ulica Konwiktorska lub bliżej centrum: Basen Polonia – ulica Inflancka.

Nauka pływania dla dorosłych i nauka pływania dla dzieci

Jesteśmy kochającymi rodzicami, dlatego dbamy o rozwój naszych pociech. Z chęcią więc zapiszemy je na naukę pływania w PAAR, wiedząc  że wpłynie to i na zdrowie ich kręgosłupów, jak także rozwój narządów wewnętrznych jak serce czy płuca. Zapominamy przy tym czasami o sobie i swoim zdrowiu. Pozwalamy, aby dotknęły nas choroby cywilizacyjne typu zwyrodnienia kręgosłupa czy otyłość. Dlatego też, zapisując naszych przyszłych małych pływaków na zajęcia, pamiętajmy także, aby zapisać i siebie. Im zdrowsi będziemy, tym dłużej będziemy mogli cieszyć się naszą rodziną i w pełni korzystać z życia.

Basen Polonia
Konwiktorska 6
godziny otwarcia:
pon. – pt.: 6.15 – 21.00
sob.: 7.00 – 18.30
niedz.: 8.00 – 19.00

Basen Żoliborz
Inflancka 8
godziny otwarcia:
niedz. –  czw.: 6.00 – 23.00
pt. – sob.: 6.00 – 01.00

OSIR Żoliborz
Potocka 1
godziny otwarcia:
pon.- sob.: 6.00 – 23.00
niedz.: 8.00 – 21.00